راهنمای جستجو و پیدا کردن درایور

محصولات ماشینهای اداری در برندهای مختلف دارای تنوع و گوناگونی است برای نتیجه گیری بهتر از جسنجو لطفا اول نوع دستگاه خود را وارد فرمایید: فتوکپی - ریسوگراف - پرینتر - کپی پرینتر - پلاتر  - اسکنر و ... و سپس مدل دستگاه با یک فاصله و کلمه درایور با یک فاصله در فیلد جستجو وارد نمایید و کمی صبر نمایید تا نتیجه نمایش داده شود برای نتیجه گیری بهتر از ذکر حروفی مدل دستگاه تا حد ممکن اجتناب نمایید و فقط قسمت عددی مدل دستگاه را وارد نمایید وارد نمودن فاصله بین نوع و مدل و کلمه درایور را فراموش نفرمایید.

بعنوان مثال فتوکپی ریکو آفیشیو MP 7500 را بصورت : فتوکپی 7500 درایور  جستجو فرمایید.  فتوکپی(نوع دستگاه)  7500 (قسمت عددی مدل)  درایور(کلمه)

در انتخاب نوع دستگاه به نکات زیر توجه فرمایید : 

1- محصولاتی مانند فتوکپی رنگی و پرینتر 3 کاره یا 4 کاره در ردیف نوع فتوکپی قرار دارند.

2- محصولات واید فرمت مانند کپی طولی دستگاه بنر و فلکس همه در نوع پلاتر قرار دارند.

3- چنانچه پس از یافتن درایور محصول پنجره زیر راهنمای دانلود باز نشد بر روی Try again کلیک فرمایید و چنانچه پنچره اصلاٌ باز نشود با مرورگر دیگری مانند موزیلا امتحان نمایید.                                                                                         موفق و پایدار باشید.

درایور دستگاه خود را جستجو کنید:

دانلود درایور ریسوگراف

راهنمای دانلود درایور ریسوگراف RZ200ep و مدلهای یکسان آن

توجه فرمایید امکان دارد دستگاه ریسوگراف شما که اصطلاحاٌ ریسوگراف خوانده می شود مدلی غیر از برند ریسوگراف داشته باشد در این صورت با توجه به برند دستگاه خود درایور آن را داخل مجموعه برند مذکور جستجو فرمایید مانند درایور کپی پریبنتر ریکو که اشتباهاٌ ریسو یا ریسوگراف نیز خوانده می شوند و برای دانلود درایور آن باید در بخش درایورهای ریکو جستجو شوند.

برای دانلود درایور ریسوگراف ها اگر دچار مشکلی شدید با استفاده از راهنمای تصویری زیر درایور مورد نظرتان را دانلود فرمایید.


1- راهنمای تصویری و گام به گام دانلود درایور ریسوگراف


حال مراحل فوق را برای دانلود درایور ریسوگراف RZ200ep در صفحه زیر اعمال نمایید:

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1