دستگاه فتوکپی استوک

 

دستگاه فتوکپی استوک ریکو آفیشیو 2060  با سرعت 60 برگ در دقیقه

امکانات : اتصال به کامپیوتر به عنوان پرینتر  - قابلیت سورت دیجیتال و سورتر مکانیکی  - سوتر مجهز به فینیشر و ساده - قابلیت ای دی اف اسکن دو رویه همزمان   - ای دی اف صفحه ثابت - اسکن تو فایل - اسکنر سیاه سفید - قابلیت اتصال توسط کابل شبکه بعنوان پرینترو اسکنر -  جهت مشاهده قیمت فتوکپی استوک  ریکو آفیشیو 2060 و سایر امکانات آن با کلیک بر روی تصویر وارد فروشگاه شوید.

 

کاربری : فتوکپی استوک ریکو آفیشیو 2060 مناسب برای امورات تکثیر است مواد مصرفی آن مناسب و کلیه قطعات این دستگاه در بازار براحتی قابل تهیه و در دسترس می باشد .

 

محسنات و معایب :دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو 2060 یک مدل از 2051 جدیدتر است  دستگاه مقاوم و  مناسبی برای انواع تکثیر می باشد تنها ایراد این سری دستگاهها ضغف یونیت کاغذ کش ها می باشد که موتور این یونیت ها ضعیف است و با دولوپر ریزی این یونیت ها سنگین می چرخد یا قفل می کند و باعث گیر کاغذ زیاد می شود از محاسن این سری دستگاهها استفاده از استپ موتورهای مختلف است که بجای انتقال نیرو با تسمه یا دنده تعبیه شده اند و درست به همین دلیل سر وصدای کمتری به هنگام کار کردن دارند . در دستگاه ریکو آفیشیو سرعت آماده شدن به کمتر از نیم دقیقه با توجه به دمای محیط رسیده است هیتر این دستگاه دو لامپه بوده و قطر هیترولر ان نیز نسبت به سری 10  کمتر شده است تا زودتر گرم و آماده شود.

نکات مهم به هنگام خرید : استوک این مدل و کار کرده داخلی آن هردو در بازار فراوان یافت می شود و از شهرت خوبی در بین استفاده کنندگان برخوردار است  به هنگام خرید به میزان کار کرد واقعی دستگاه توجه فرمایید که متاسفانه کنتور دیجیتال و آنالوگ آن قابل دستکاری می باشد.

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1