مرکز آموزش تصویری تعمیرات ماشینهای اداری

در این مرکز شما علاوه بر آشنا شدن با بروشور تصویری انواع فتوکپی - ریسوگراف - پرینتر - کپی پرینتر - پلاتر - اسکنر - دستگاه بنر و ... با انواع تعمیرات و باز و بسته کردن و تنظیمات و رفع ایراد دستگاهها نیز آشنا خواهید شد ما قول اضافه کردن یک آموزش تصویری در هر هفته به همکاران و بازدید کنندگان عزیز می دهیم در مدتی کوتاه با مشاهده تصویری و یاد گیری آن بزودی شما احتیاجی به سرویس کار برای سرویس یا رفع ایراد دستکاه نخواهید داشت پس صفحه مدل دستگاه خود را بیاد داشته باشید و در مرور گر خود ذخیره فرمایید و با مراجعه به صفحه دستگاه خود به هنگام خرابی دستگاه یا در هنگام اوقات فراغت از صرف هزینه های اضافی بابت تعمیرات دستگاه خود جلو گیری فرمایید.

هر هقته یک آموزش تعمیراتی که با اولویت اهمیت ایراد به صفحه مدل دستگاه شما اضافه خواهد شد - با وب سایت ما در ارتباط باشید. علاوه بر آموزش های تصویری سرویس مانویل دستگاهها نیز در حال اضافه شدن است هر سوال فنی داشتید با ما با سیستم چت آنلاین مطرح فرمایید تا ما در اسرع وقت نسبت به بارگزاری جواب سوال شما یا آموزش تصویری آن اقدام کنیم ... امیدواریم سهم کوچکی در ارتقای خدمات فنی برای بازدید کنندگان و خدمت گزاران فرهنگی برداشته باشیم ... و البته این با یاری و کمک همه دوستان و همکاران عزیز میسرتر و سهل الوصول تر خواهد بود. پس توصیه ما با صفحه مدل دستگاه خود در سامانه در ارتباط باشید... تا این هدیه چه مقبول افتد و چه در نظرآید... موفق و پایدار باشید.

 

فیلم آموزشی انواع ماشینهای اداری

ایراد تاچ پنل یا تاچ اسکرین یا صفحه لمسی در دستگاهها

? ? ?  کار نکردن تاج پنل یا تاج اسکرین یا صفحه لمسی دستگاههای کونیکا مینولتا و ریکو ...

کلاٌ اگر تاج پنل شما حساسیت خود را از دست داده با بسختی عمل می کند مورد یکه اغلب پیش می آید نفوذ رطوبت به لایه زیرین تاج پنل می باشد برای رفع این مورد با ید مدتی در معرض گرمای ملایم غیر مستقیم قار بگیرد تا رطوبیت زیر لایه به مرور خارج گردد برای رفع این مورد کل یونیت تاج (یعنی همه یونیت بدون باز کردن قسمتی از آن) را باز کرده  آنرا به  حوله پیچیده و همه یونیت را یک شب تا صبح  بروی شوفاژ بگذارید یا در تابستان   کل یونیت را لب پنجره زیر تابش مستقیم خورشد قرار دهید تا رطوبت زیر لایه آن بر طرف گردد - البته در مواردی نایاب نیز می تواند ایراد تاج پنل به ان وی رم دستگاه برگردد که با پروگرام کردن دوباره ان وی رم بر طرف می گردد ..?  ?  ?

?  ?  ?  گاهی نیز لازم است حساسیت صفحه لمسی خود را دوباره اد جاست نمایید که در فیلمهای زیر نحوه انجام آن نشان داده می شود :

?  ?  ?

2.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

ورود/عضو شوید